Administracja / Menedżer Projektów / Obsługa klienta

BAS Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Centrum Tłumaczeń Profesjonalnych BAS to wiodąca firma w branży tłumaczeniowej. Działamy od 1995 r i jesteśmy częścią grupy BAS (BAS Centrum, BAS Kreacja).

Lokalizacja biura - centrum Warszawy, Plac Konstytucji 4/22

Poszukujemy osób otwartych, kreatywnych i energicznych do obsługi Klientów w dziale administracji. Wybrani kandydaci dodatkowo uzyskują możliwość rozwijania kompetencji i sprawdzenia swoich sil we współpracy z oddziałem marketingowym naszej firmy.

Wymagania

Pożądane:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • 2 letnie doświadczenie na stanowisku w administracji i/lub obsłudze klienta
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • Entuzjazm i chęć do pracy w zespole
  • Uśmiech telefoniczny
  • Umiejętność pracy z klientem

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta, Praca Biuro / Dokumentacja