Accounts Receivable Accountant with French - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko AR Accountant with French

Accounts Receivable Accountant with FrenchMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Rozliczanie kont i przygotowywanie podstawowych raportów
  • Prowadzenie księgowości
  • Przetwarzanie płatności
  • Efektywna współpraca z innymi zespołami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w obszarze księgowości lub finansów
  • Znajomośc języka angielskieg na poziomie i francuskiego na poziomie B2
  • Znajomość programów: Microsoft Office, Excel i Outlook
  • Wcześniejsze doświadczenia na podobnym stanowisku jest mile widziane

Oferujemy:

  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Bonuś Świąteczny
  • Premia roczna
  • Przyjazne środowisko do pracy (biblioteka, strefa chill)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.