Accounts Payable Manager

HRK S.A.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz klient, globalna korporacja z branży FMCG, poszukuje doświadczonego kandydata na stanowisko:

Accounts Payable ManagerMiejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Zadania:

  • zarządzanie rachunkowością i raportowaniem finansowym w obszarze zobowiązań kilku spółek wg. polskich przepisów księgowych i podatkowych oraz wg. standardów US GAAP
  • analiza zarządcza każdej ze spółek w zakresie: OPEX, A&M, T&A, balance sheet and cash flow analysis/planning
  • zarządzanie i rozwój narzędzi: Oracle, SAP, etc.
  • współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi audytorami
  • kierowanie kilkunastosobowym zespołem księgowych
  • usprawnianie metod pracy i rozwój zespołu

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia, w tym 2 lata na stanowisku kierowniczym, w obszarze AP
  • wykształcenie kierunkowe, mile widziane kwalifikacje ACCA, CPA, CIMA lub CA
  • doskonała znajomość polskich i amerykańskich zasad księgowości
  • dobra znajomość polskich przepisów podatkowych (CIT, VAT)
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, Oracle i SAP
  • mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami (Lean Six Sigma)
  • biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w globalnej korporacji
  • konkurencyjne wynagrodzenie i liczne benefity
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.