Accounting Supervisor/Team Leader

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośrednio współpracować z działem księgowym.

Jest to idealna rola dla osoby, która ceni sobie dynamiczne i globalne środowisko pracy.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - globalnej marki z branży outsourcingowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Wsparcie merytoryczne i weryfikacja pracy mniej doświadczonych członków zespołu
  • Nadzór merytoryczny nad księgami rachunkowymi i rozliczeniami podatkowymi grupy klientów
  • Przygotowanie i/lub weryfikacja rozliczeń i deklaracji podatkowych
  • Przygotowywanie i/lub weryfikacja sprawozdań finansowych oraz innych raportów finansowych
  • Współpraca z innymi działami w firmie m.in działem podatkowym, finansowym i HR
  • Współpraca z klientami firmy, w tym anglojęzycznymi

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
  • Praktyczna znajomość prawa podatkowego
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2/C1)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w biurze rachunkowym

Oferujemy

  • Prywatna opieka medyczna
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce
  • Spotkania integracyjne

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page