Accounting Supervisor / Manager (e-commerce / IT company)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Kandydat/ka będzie odpowiadać za księgowość 10 podmiotów w ramach Grupy (również spółki zagraniczne), nadzorując wewnętrzny dział księgowy jak i współpracując z biurem rachunkowym.
Osoba ta będzie nadzorowała pracę 3-4 osobowego działu księgowego, będąc zaangażowaną/ym w obowiązki operacyjne (podatki, sprawozdawczość, raportowanie itp.)
Bezpośrednim przełożonym będzie CFO.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa spółka z branży e-commerce/IT, zlokalizowana w centrum Warszawy (hybrydowy model pracy).

Jest to idealna oferta dla proaktywnych kandydatów poszukujących pracy w dynamicznym środowisku (mnóstwo automatyzacji ułatwiających/usprawniających zadania księgowe) i chcących mieć bliski kontakt z biznesem.
Procesowe podejście - more than welcome !

Poszukiwany profil powinien utożsamiać się z następującymi cechami: samodzielność, probiznesowe nastawienie, dynamizm, IT skills :)

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za (współ)prowadzenie księgowości dla 9-10 podmiotów (rownież zagranicznych)
  • Zarządzanie i nadzorowanie pracy zespołu księgowego (3-4 osoby): delegowanie, wsparcie i weryfikacja poprawności wykonanych zadań, motywowanie i coaching
  • Współpraca z biurami rachunkowymi
  • Czynny udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań fin. (również skonsolidowanych) wg UoR i IFRS
  • Odpowiedzialność za prawidłowość cyklicznych zamknięć (miesiąc, kwartał, rok)
  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne/zewnętrzne oraz do Grupy
  • Obsługa i współpraca z audytem wewnętrznym/zewnętrznym
  • Współpraca w zakresie dokumentacji cen transferowych
  • Współpraca z CFO oraz Zarządem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów - np. Finanse, Rachunkowość, Ekonomia, Podatki
  • Min. 2 lata doświadczenia w wewnętrznym dziale księgowym / biurze rachunkowym na stanowisku managera/kierownika księgowości
  • Doświadczenie w pracy z szerokim zakresem obowiązków
  • Doświadczenie w branży IT / e-commerce (mile widziane)
  • Min. dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacje w mowie i piśmie (B2)
  • Samodzielność, odpowiedzialność, optymizm, energia, drive, can do attitude

Oferujemy

  • Ciekawy i przekrojowy zakres zadań
  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page