Orienta Polska Sp. z o.o.

ACCOUNTING MANAGER

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bieruń

Zakres obowiązków:

• Zagwarantowanie poprawności, kompletności i przejrzystości procesów powstawania dokumentów sprawozdawczych,

• Współpraca z kierownictwem w celu osiągnięcia celów firmy,

• Działanie zgodnie z otrzymanymi dyrektywami, zatwierdzonymi planami i strategiami, zasadami i procedurami korporacyjnymi w sektorze administracyjnym i finansowym,

• Kierowanie i koordynowanie działań Działu Administracji, Finansów i Sprawozdawczości, zarządzanie relacjami z innymi Funkcjami firmy i grupy, a także z organami zewnętrznymi,

• Zapewnienie prawidłowości podatkowej Spółki i akwizycji korporacyjnych,

• Opracowanie i wdrożenie odpowiedniej struktury organizacyjnej i funkcjonalnej Działu Administracji i Finansów Spółki, koordynowanie polityki i zapewnienie poprawności zarządczej procesów, w zakresie Administracji, Finansów, Analizy Finansowej,.

• Reagowanie na nieprawidłowości regulacyjne, które mogą pojawić się w sektorze administracji finansowej.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta,

• Miłą atmosferę pracy,

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Wymagania:

• Niegła znajomością języka włoskiego i / lub angielskiego,

• Doświadczenie w branży automotive (mile widziane)

• Profesjonalna wiedza odpowiednia do roli, z silnym nastawieniem na procesy analityczne,

• Umiejętności organizacyjne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.