Accounting Consultant

Arena Tax Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona przez Antareco będzie:

• prowadzić pełną księgowość spółek polskich i zagranicznych oraz świadczyć usługi doradcze;
• wykonywać księgowania i zapisy w rejestrach;
• wykonywać czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych oraz różnego typu raportów;
• utrzymywać kontakty z partnerami biznesowymi;
• brać udział w projektach doradczych związanych z kwestiami księgowymi.

Wymagania

• studenci ostatnich lat studiów w zakresie finansów i rachunkowości lub absolwenci;
• mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze księgowości;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
• znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint;
• chęć poszerzania umiejętności zawodowych, otwartość na nowe wyzwania;
• umiejętność zachowania najwyższej jakości pracy;
• kreatywność i umiejętność swobodnego analitycznego myślenia.

Oferujemy:

• możliwość rozwoju zawodowego w trakcie pracy na rzecz międzynarodowych podmiotów;
• wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
• szkolenia w zakresie wykonywanych obowiązków;
• współpracę długoterminową;
• współpracę z zespołem doświadczonych managerów i ekspertów, nastawionym na wymianę doświadczeń i wiedzy, poszukiwanie rozwiązań oraz na osiąganie wspólnych celów.

Prezentacja firmy

Arena Tax Group is one of the fastest growing and most successful tax ad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa