Accounting Assistant z językiem francuskim

MAN Accounting Center sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa MAN Trucks & Bus z siedzibą w Monachium jest największym przedsiębiorstwem Grupy MAN i jednym z wiodących międzynarodowych dostawców pojazdów użytkowych i rozwiązań transportowych.

MAN Accounting Center Sp. z o. o. świadczy usługi z zakresu księgowości, finansów, a także zamówień i zakupów na potrzeby spółek produkcyjnych i sprzedażowych MAN Truck & Bus na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Turcji, Hiszpanii, Włoch, Portugalii, Rosji, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Węgier, Danii, Norwegii i Francji. Centrum zostało nagrodzone tytułem Best SSC 2011, TOP Employers 2012 i ponownie TOP Employers 2013 oraz znalazło się dwukrotnie na liście TOP 100 Employers, a w grudniu 2015 otrzymało nagrodę Excellence in Continuous Improvement od organizacji SSON zrzeszającej firmy z branży SSC/BPO na całym świecie.

MAN Accounting Center Sp. z o.o. poszukuje:

Zadania:

  • Księgowanie faktur krajowych, zagranicznych i koncernowych w systemie SAP dla spółek produkcyjnych i serwisowo-sprzedażowych MAN
  • Udział w pracach projektowych
  • Korespondencja z dostawcami i spółkami MAN

Oczekujemy:

  • Znajomości języka francuskiego minimum na poziomie B1/B2
  • Znajomości pakietu MS Office (MS Word, MS Excel)
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych
  • Zaangażowania w powierzone zadania
  • Sumienności i dokładności
  • Umiejętności pracy w grupie

Oferujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w realizacji procesów księgowych
  • Współpracę w środowisku międzynarodowym
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Pracę w wygodnym i nowoczesnym budynku
  • Indywidualny plan szkoleń i wdrożenia
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, kursy językowe w firmie, dodatek wakacyjny, dofinansowanie miejsc parkingowych oraz żłobka i przedszkola)
  • Możliwość wykonywanie części pracy zdalnie (home office)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Prezentacja firmy

Marka MAN oznacza na całym świecie efektywność, innowacyjność i bliski k... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse