Accounting and Finance Customer care

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1096104

Poszukujemy Kandydatów ze znajomością języka niemieckiego i angielskiego, otwartych na nowe wyzwania oraz tych, dla których będzie to początek kariery w Dziale Finansowym. Codzienny kontakt z językiem niemieckim zapewniony!

Oferujemy pracę na stanowisku:
Accounting and Finance Customer Care with German and English

Zadania:

Wsparcie procesów finansowych.Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym. Współpraca z działami finansowymi. Budowanie długotrwałych relacji z Klientami biznesowymi. Wykonywanie codziennych obowiązków według określonych procedur z wykorzystaniem języka niemieckiego.

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B2 oraz języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Komunikatywność, umiejętność pracy w grupie. Zainteresowanie tematyką finansowo- księgową oraz chęć dalszego rozwoju w tym obszarze. Doskonała znajomość pakietu Microsoft Office.

Oferujemy:

Pracę w intensywnie rozwijającym się,międzynarodowym biznesie z wyjątkową kulturą i podejściem do pracownika . Indywidualnie dobrany pakiet szkoleń stanowiskowychoraz z systemów CRS. Benefity pozapłacowe- Medicover. Umowa o pracę plus atrakcyjne wynagrodzenie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland