Accountant with English and French/Księgowy z Językiem Angielskim i Francuskim

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Łódź

Zadania/Responsibilities:

  • Wprowadzanie danych i wszystkich faktur od dostawców na Cockpit i do systemu SAP/  Data input all vendor invoices into Cockpit & SAP
  • Procesowanie płatności/ Payment processing
  • Koordynacja wszystkich działań związanych z terminowym zapłaceniem faktury/Coordination & email follow up with various stakeholders to ensure the timely completion of purchase accounting
  • Przygotowywanie sprawozdań związanych z księgowością i arkuszy kalkulacyjnych, sporządzanie sprawozdań miesięcznych/Prepare accounting related-reports and spreadsheets as required and circulate monthly reports in standardized format
  • Zapewnienie wsparcia w zakresie implementacji nowych procesów/Assist with new process implementations
  • Analiza błędów w procesach i ulepszenia procesu w obszarze rachunkowości zakupu/Capable to analyse process gaps and suggest process improvements in the area of purchase accounting
  • Rozliczanie długów/Debts settlement
  • Praca z systemem SAP/Working with international SAP system

Wymagania/Requirements:

  • Wykształcenie w zakresie finansów i rachunkowości (preferowane)/
  • Graduate (Bachelors) degree in accounting or related field preferred
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku/Job experience on similar position
  • Znajomość pakietu Microsoft Office i systemu SAP/
  • Computer skills: MS Office, incl. advanced Excel and SAP experience
  • Znajomość języka angielskiego i francuskiego/Good communications skills, fluent English and French

Oferujemy/We offer:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w nowym Centrum Usług Wspólnych/Work in international environment at new Shared Service Center in Łódź
  • Umowę o pracę i pakiet relokacyjny/ Permanent contract and relocation package
  • Możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowego Shared Service Center/Opportunity to lead a new start-up Shared Service Center project
  • Stabilne wynagrodzenie i pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna i dentystyczna, karta sportowa, dofinansowanie do posiłków, kursy języków obcych, premie kwartatne za dobre wyniki w pracy/Competitive remuneration and benefits package (private health and dental care, sports card, vouchers for meals, language courses, quarterly bonuses for good results in work)

Numer referencyjny: AEF/PS/2017
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.