Account | Przedstawiciel handlowy | Warszawa

Modelight

03-982 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Modelight to studio animacji i wizualizacji i druku 3D

Gdzie: Warszawa, al.Wilanowska 97C
Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:

-identyfikowanie możliwych nowych obszarów sprzedaży,
-pozyskiwanie nowych klientów oraz prowadzenie bieżących realizacji projektów, przy współpracy z zespołem grafików
-negocjacje handlowe i zdobywanie zleceń dla zespołu grafików i animatorów
-aktywny udział w tworzeniu strategii sprzedażowych i ich realizacja,

Oferujemy:

narzędzia niezbędne do pracy,
wsparcie zespołu na który zawsze można liczyć,
wynagrodzenie oparte na systemie prowizyjnym
okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
wpływ na kształt i współtworzenie realizowanych strategii sprzedażowych

Zainteresowanych prosimy o CV na adres mailowy

Wymagania

-umiejętność aktywnego poszukiwania klientów oraz budowania efektywnych relacji sprzedażowych,
-mile widziane doświadczenie w branży reklamowej, produkcji grafiki i animacji na potrzeby reklamy
-znajomość możliwości i ograniczeń tworzenia grafiki 3d ( produkcja graficznych animacji 3d, spotów TV, wizualizacji graficznych oraz grafiki 3D , wsparcia sprzedaży POS,)druk 3d
-znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
-umiejętność swobodnego posługiwania się PowerPoint, Word i Excel,
-prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Studio wizualizacji i animacji graficznych Modelight powstało w 2008 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa + prowizja od wyników
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi