Michael Page Michael Page

Account Manager

Account Manager współpracujący z międzynarodowymi klientami firmy na poziomie europejskim, odpowiada za zarządzanie i rozwój relacji z portfelem klientów zewnętrznych. Odpowiedzialny jest za identyfikowanie szans i rozwój współpracy z obecnymi partnerami, pozyskiwanie nowych klientów oraz wdrażanie nowych możliwości biznesowych zgodnie z celami firmy.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma z branży logistycznej globalnie rozwijająca swoje operacje w zakresie usług transportu lądowego, morskiego i kolejowego, świadcząca swoje usługi dla klientów branży produkcyjnej w Europie i na świecie. W związku z rozwojem swoich struktur, poszukuje do swojego zespołu kandydata na stanowisko Account Manager, który odpowiadać będzie za rozwój współpracy z międzynarodowymi klientami firmy w Europie.

Opis stanowiska

- Rozwijanie strategii współpracy z klientami zewnętrznymi w Europie, wsparcie bieżących projektów i działania w kierunku powiększenia portfela klientów zgodnie z wymaganiami biznesowymi

- Wdrożenie ustrukturyzowanego miesięcznego harmonogramu przeglądów biznesowych z klientami, nadzór nad terminową aktualizacją raportów, dokumentacji wskaźników KPI dla klienta.

- Odpowiedzialność jako punkt eskalacji pomiędzy działem operacyjnym firmy a klientami zewnętrznymi

- Wsparcie biznesu w opracowywaniu i wdrażaniu standardowych i zintegrowanych narzędzi IT usług przewozowych w celu usprawnienia procesów biznesowych i ulepszeń

- Inicjowanie projektów zmian i aktywne promowanie działań rozwojowych oraz usprawniających

- Ścisła współpraca z zespołami ds. Rozwoju i Zakupów, w celu zagwarantowania, by właściwe strategie zakupów i zarządzania przewoźnikami są identyfikowane, dostosowywane i rozwijane

Profil kandydata

- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki biznesowe, marketing lub logistyka/łańcuch dostaw

- Adekwatne doświadczenie udokumentowane sukcesami w branży logistycznej (transport intermodalny, magazynowanie i dystrybucja) w obszarze współpracy z klientami-obsługa i sprzedaż

- Język angielski- biegły w mowie i piśmie

- Wysokie umiejętności komunikacyjne

- Doskonałe umiejętności interpersonalne i prezentacyjne

- Doskonała umiejętność pracy indywidualnej oraz jako członek zespołu

- Silne umiejętności analityczne z możliwością przełożenia danych na przyszłe wymagania biznesowe

- Zorientowanie komercyjne połączone z doskonałymi umiejętnościami negocjacyjnymi

- Biegła obsługa pakietu Office (Word, Excel, Power Point), MS Visio

Oferujemy

Atrakcyjne stanowisko raportujące do Globalnego Dyrektora Operacyjnego w Europejskich strukturach międzynarodowej organizacji logistycznej

Odpowiedzialność za kształtowanie i realizację strategii rozwoju usług logistycznych, rozwój obecnego portfela i pozyskiwanie nowych klientów

Stabilna umowa o pracę

Atrakcyjny pakiet premiowy

Bonus wakacyjny

Pakiet medyczny dla pracownika i członków rodziny

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Wrocław
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page