Sidly Sp. z o.o.

Account Manager

Od: Sidly Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

ACCOUNT MANAGER

(praca zdalna, Wrocław lub okolice)

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie klientów biznesowych i instytucjonalnych z województw dolnośląskiego i opolskiego;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert dedykowanych dla klienta;
  • Analiza rynku pod kątem nowym kanałów sprzedażowych;
  • Budowanie długofalowych kontaktów z klientami;
  • Raportowanie do zarządu.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie stałe 6.000-8.000 PLN brutto uzależnione od doświadczenia + prowizja sprzedażowa;
  • Telefon i komputer służbowy;
  • Zwrot kosztów dojazdów do klienta;
  • Pracę w innowacyjnym projekcie;
  • Swobodę działania;
  • Benefity pozapłacowe za efektywność sprzedażową

Oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min B2;
  • Zaangażowania w projekt i bardzo dobrej organizacji pracy;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności prezentacyjnych i negocjacyjnych;
  • Prawa jazdy kat. B;

  • Znajomość branży telemedycznej mile widziana;
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.