Opis stanowiska pracy

EXPODO, successfully developing company that sales exhibition stands, is looking for a sales manager for Europen Union Market

Wymagania

Qualifications:

  1. Experience in sales (any type)
  2. Knowledge of English (fluent in English)
  3. Knowledge of Word and Excel

Communication skills and stress tolerance are required

Working schedule and salary are discussed at the interview

Employee location - Warsaw

Welcome to our friendly team!

Prezentacja firmy

EXPODO - a Poland successfully developing company that sales exhibition ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Sprzedaż - Account Management