Account Manager

e-point S.A.

Warszawa, mazowieckie

e-point S.A. e-point S.A. e-point S.A.
e-point SA to software house, który specjalizuje się w złożonych, międzynarodowych projektach informatycznych dla branży finansowej oraz e-commerce (B2B i B2C).

Od 21 lat tworzymy, rozwijamy i utrzymujemy portale oraz platformy wspierające sprzedaż. Dostarczamy również rozwiązania mobilne (Progressive Web Applications) oraz systemy zarządzania tożsamością (IAM).

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Wynagrodzenie: 6000 - 7000 zł brutto (UoP)

Twoim głównym zadaniem będzie współdziałanie z Account Directorem w obszarze tworzenia relacji z Klientami oraz koordynacja prac wewnętrznych w zakresie dostarczenia Klientom sprzedanych rozwiązań.

ZADANIA

  • spotkania z Klientami (głównie na terenie Warszawy; okazjonalnie spotkania wyjazdowe)
  • budowanie i podtrzymywanie partnerskich relacji z Klientami
  • wspieranie realizacji założeń biznesowych Klienta
  • bieżąca obsługa dedykowanych Klientów w zakresie sprzedaży i dostarczania nowych rozwiązań (także poszukiwanie nowych szans sprzedażowych u obecnych Klientów)
  • managerska koordynacja prac wewnętrznych w zakresie dostarczenia Klientom sprzedanych rozwiązań (współpraca z zespołem technicznym)
  • współpraca z Account Directorem w zakresie rozliczeń i budżetowania Klientów

WYMAGANIA

  • minimum 2 lata doświadczenia w obsłudze klienta (realizacja lub sprzedaż projektu)
  • doświadczenie w pracy w sektorze IT lub pokrewnym (świadomość na czym polega wytwarzanie systemów informatycznych)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • znajomość pakietu Microsoft Office

Mile widziane

  • doświadczenie sprzedażowe
  • proaktywność
  • umiejętność zjednywania sobie ludzi
  • dokładność i terminowość
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne (w mowie i w piśmie), w tym idealna znajomość zasad ortografii i gramatyki języka polskiego

W pracy na stanowisku Account Managera będą przydatne takie umiejętności jak komunikatywność i budowanie długotrwałych relacji z Klientem. Pozytywne nastawienie do podejmowania różnorodnych działań i otwartość na nowe rozwiązania będą dodatkowym atutem.

OFERUJEMY

  • współpracę z kluczowymi Klientami z branży finansowej
  • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę/zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się Kodeksem Honorowym opisującym nasze wartości.
Stanowi on DNA e-point i pomaga tworzyć przyjazne środowisko pracy,
które wspiera kulturę innowacji i współpracy.
Oferty prosimy przesłać wraz z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji
(podstawa prawna: Dz. U. Nr 133, poz. 883)".

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.