Account Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, jednej z największych globalnych agencji Public Relations na świecie, specjalizującej się w komunikacji korporacyjnej, komunikacji finansowej i PR konsumenckim, poszukujemy osoby na stanowisko:

Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarządzanie portfelem kluczowych Klientów
  • aktywna komunikacja i budowanie trwałych relacji z Klientami globalnymi
  • uczestnictwo w procesie tworzenia strategii komunikacji marek
  • nadzór nad kreacją i egzekucją kampanii
  • przygotowywanie prezentacji ofertowych
  • zarządzanie przepływem zadań w projekcie, korzystanie z narzędzi agencji

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w agencji PR-owej lub digitalowej
  • doświadczenie w pracy z klientami z branży technologicznej będzie dodatkowym atutem
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • chęć rozwoju i nastawienie na realizację celów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju (zarówno w polskich jak i globalnych strukrturach firmy)
  • realizację dużych projektów dla kluczowych Klientów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.