Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 26/09/2018.

Account Manager

Warszawa, mazowieckie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1108283

Twoja następna firma
Obecnie dla naszego klienta, firmy z branży reklamowej o niekorporacyjnej strukturze, dającej samodzielność w działaniu poszukujemy osoby na stanowisko Account Managera.

Twoje następne stanowisko
Na co dzień do Twoich zadań należeć będzie prowadzenie projektów marketingowych dla poszczególnych Klientów agencji, dbanie o realizację wyznaczonych celów, tworzenie i nadzorowanie budżetów, współtworzenie eventów oraz współpraca z działem social media. Praca ta wiąże się ze stałą współpracą z Klientem i realizacją uzgodnionych z nim działań.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Na tym stanowisko warunkiem koniecznym jest doświadczenie w tworzeniu i zarządzaniu projektami marketingowymi oraz doświadczenie w marketingu konsumenckim – najlepiej w obszarze marketingu dla centrów handlowych/detalicznych (mile widziane). W codziennej pracy przyda Ci się doświadczenie w obszarze client service, negocjacji i współpracy z partnerami. Na tym stanowisku wymagana jest znajomość języka angielskiego (język niemiecki mile widziany).

Co zyskujesz?

W zamian oferujemy samodzielne stanowisko z pełną decyzyjnością, możliwość zdobycia nowych kompetencji zawodowych, kluczowy wpływ na sukces firmy oraz narzędzia niezbędne do pracy.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media