Opis stanowiska pracy

IBD Business School (wcześniej Instytut Rozwoju Biznesu) to wiodąca na polskim rynku szkoła biznesu o 28-letniej tradycji w kształceniu na najwyższym poziomie menedżerów według uznanych na świecie standardów; posiada status jednostki naukowej. Oferta IBD Business School obejmuje szeroki wachlarz zaawansowanych programów rozwojowych dla kadry menedżerskiej, w tym studia MBA (Executive MBA, International MBA, MBA), certyfikowane programy otwarte oraz programy dla firm, międzynarodową szkołę dla coachów oraz szkołę trenerów biznesu, doradztwo HR oraz biznesowe, narzędzia testowe, itd.

Szkoła posiada własny kampus składający się z Green Park Conference Centre w Serocku k. Warszawy oraz Sienna Training Centre w Warszawie. W obiektach tych świadczy również usługi konferencyjne dla firm.

Poznaj nas bliżej! Zapraszamy do odwiedzania naszej strony:

Opis Stanowiska:

Rolą Account Managera będzie aktywna sprzedaż (m.in programów szkoleniowych, narzędzi testowych, usług doradczych, coachingów i innych) oraz budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami. W naszej szerokiej ofercie można znaleźć coś interesującego dla każdego klienta biznesowego.

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży usług B2B (doświadczenie w sprzedaży usług szkoleniowych lub doradczych – będzie dodatkowym atutem)
  • pasja w sprzedaży i odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań
  • nastawienie na realizację celów: energia, determinacja, zaangażowanie
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • wysoka motywacja, samodzielność i odpowiedzialność biznesowa
  • mile widziane wykształcenie wyższe i znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej organizacji z rynku wiedzy
  • możliwość sprzedaży usług/produktów najwyższej jakości
  • model wynagradzania bazujący na części stałej oraz atrakcyjnym systemie prowizyjnym
  • szkolenia produktowe przygotowujące do pracy w naszym zespole
  • możliwość rozwoju własnych kompetencji poprzez udział w programach rozwojowych IBD Business School
  • twórcze środowisko pracy

Aplikację wraz z podaniem nr referencyjnego AM WAW/2018 (CV, list motywacyjny) prosimy przesyłać drogą elektroniczną klikając w przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Instytut jest jedną z czołowych firm doradczo-szkoleniowych na po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta