Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm szkoleniowych w branży IT w Polsce. Współpracujemy z ponad setką ekspertów, którzy szkolą i doradzają największym firmom z branży informatycznej, jak i firmom z innych obszarów działalności, dla których wytwarzanie systemów jest koniecznym warunkiem rozwoju.

Do grona naszych klientów wciąż dołączają nowe firmy, zarówno w Polsce, jak i zagranicą. W związku z tym poszukujemy otwartej i kreatywnej osoby na stanowisko:

Account Managera

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia na podobnym lub pokrewnym stanowisku w sprzedaży lub komercyjnych relacjach między klientami biznesowymi,
  • umiejętności tworzenia ofert na usługi realizowane przez firmę,
  • zdolności interpersonalnych i umiejętności prowadzenia rozmów handlowych,
  • znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie,
  • dobrej znajomość pakietów do pracy biurowej typu Microsoft Office,
  • dokładności i staranności w wykonywaniu swoich obowiązków,
  • wyższego wykształcenia.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży szkoleniowej i/lub IT,
  • wykształcenie techniczne w dziedzinie informatyki,

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie relacji z klientami oraz partnerami firmy,
  • tworzenie ofert, - realizacja planów sprzedażowych,
  • rekrutacja konsultantów na potrzeby realizowanych projektów,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów dla produktów i usług firmy w oparciu o udostępnione bazy danych oraz wypracowany know-how firmy,
  • raportowanie powziętych działań handlowych i ich efektów.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego, w tym uczestnictwo w ciekawych projektach, związanych z edukacją, marketingiem i nowymi technologiami,
  • dostęp do branżowego know-how,
  • pracę w kilkunastoosobowym, kreatywnym zespole,
  • swobodę w realizacji własnych pomysłów handlowych,
  • miłą atmosferę w pracy w biurze w samym centrum Warszawy,
  • pakiet medyczny
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/B2B lub inne w zależności od indywidualnych ustaleń,
  • służbowy telefon komórkowy oraz laptop,
  • pyszną kawę i ciastka. ☺

Miejsce pracy: Warszawa/Śródmieście Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomoca opcji "Aplikuj". Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm szkoleniowych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Internet / e-commerce