Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1500

Obowiązki:

Twoje obowiązku można podzielić na dwie główne płaszczyzny.
Dotyczące biura (ok. 30%)

Obsługa połączeń przychodzących oraz poczty
Koordynowanie obiegu informacji w firmie
Organizowanie spotkań, delegacji, biletów, rezerwacji itp
Obsługa biura i prowadzenie dokumentacji
Kontakty z dostawcami zewnętrznymi

Dotyczące realizowanych projektów (ok. 70%)

Zbieranie wymagań projektowych
Przygotowywanie kalkulacji projektowych dla klientów, koordynacja procesu szkoleniowego
Wsparcie konsultantów/trenerów
Budowanie oraz podtrzymywanie długoterminowych relacji z klientami
Prowadzenie procesów rekrutacyjnych do realizowanych projektów
Udział w spotkaniach firmowych planowanie działań, raportowanie przebiegu zrealizowanych projektów
Udział w spotkaniach z klientami, umawianie spotkań, negocjacje handlowe
Wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji przetargowe

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Kreatywność w podejściu do rozwiązywania złożonych problemów Entuzjazm oraz energia w działaniu Skrupulatność oraz przywiązywanie dużej wagi do szczegółów Pragnienie samorozwoju Język angielski (na poziomie przynajmniej B1) Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz pozytywne nastawienie Gotowość do doskonalenia swoich zdolności organizacyjnych i komunikacyjnych Biegłość w obsłudze komputera, znajomość MS Office (przydałoby się), skrzynki pocztowej Mile widziane umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne Co oferujemy? Miejsce pracy w Rzeszowie Pracę z użyciem nowoczesnych technologii Wsparcie zespołu w wykonywaniu powierzonych obowiązków Możliwość udziału we wszystkich organizowanych szkoleniach oraz bazy wiedzy firmy Pracę w młodym, międzynarodowym zespole Możliwość prowadzenia własnych projektów Różne ścieżki rozwoju (managerska, techniczna, biznesowa) Negocjowalne godziny pracy, nie mniej jednak niż 20 godzin tygodniowo Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (lub dowolna inna forma zatrudnienia) Wynagrodzenie: podstawa + bonusy prowizja sprzedażowa (o ile będziesz chciał/a się w działania sprzedażowe zaangażować)

Miejsce pracy: PLAC WOLNOŚCI 13, 35-073 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Jeśli uważasz, że chcesz podjąć to wyzwanie oraz wziąć udział w rekrutacji, aplikuj wysyłając CV w języku angielskim na adres: npkb@nobleprog.pl.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Email: npkb@nobleprog.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy