Opis stanowiska pracy

Vertrapol jest spółką zajmująca się delegowaniem pracowników do Niemiec. Nasza oferta skierowana jest głównie do dużych i średnich firm działających na rynku niemieckim. Obecnie, do naszego Zespołu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Account Manager
Miejsce pracy: Otrębusy (pow. pruszkowski)

Opis stanowiska:

- Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych na rynku niemieckim
- Zarządzanie i umacnianie kontaktów z Klientami
- Prowadzenie i udział w negocjacjach handlowych
- Tworzenie i prezentacje ofert handlowych
- Podróże służbowe

Wymagania

- Biegła znajomość języka niemieckiego i polskiego w mowie i piśmie
- Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
- Doświadczenie w kontaktach B2B
- Wykształcenie wyższe (Zarządzanie, Marketing, Sprzedaż
- Samodzielność, dynamizm, nastawienie na realizację celu, dobra organizacja pracy

Dodatkowy atut:
- Doświadczenie w sprzedaży usług HR
- Doświadczenie w zarządzaniu projektem sprzedażowym
- Znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Duża, ogólnopolska organizacja z branży ochrony środowiska i recyklin... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta