Opis stanowiska pracy

Jesteśmy agencją reklamową która od 2008 roku pomaga klientom z całej Polski wyznaczać i realizować ich cele marketingowe. Wspieramy ich oferując naszą wiedzę, doświadczenie oraz dyspozycyjność.

Obecnie poszukujemy do naszego zespołu Account Managera.

Jeśli lubisz pracę z klientami, klienci lubią pracować z Tobą, masz doświadczenie w branży reklamowej / marketingowej, jesteś osobą konkretną, godną zaufania, lubisz się uczyć i dzielić wiedzą - Aplikuj.

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ W SIMPLY CREATIVE?

  • Prowadzeniem i koordynowanie projektów marketingowych
  • Współpracą z kluczowymi partnerami biznesowymi w ramach prowadzonych projektów
  • Monitorowaniem działań, tworzeniem raportów dla klientów
  • Dbaniem o realizację celów klientów i i ich satysfakcję ze współpracy z agencją
  • Planowaniem i realizowaniem budżetów projektów
  • Pozyskiwaniem nowych klientów oraz utrzymywaniem dobrych relacji z dotychczasowymi kontrahentami
  • Współpracą i koordynowanie pracy zespołu kreatywnego

NASZE WYMAGANIA:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w branży reklamowej
  • Zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Aktualne rozeznanie w trendach
  • Zdolności copywriterskie
  • Wysokie zdolności w sprzedaży i prezentacji pomysłów kreatywnych
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, determinacja i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość języka angielskiego mile słyszana
  • Poczucie humoru

NASZA PROPOZYCJA DLA CIEBIE

  • Praca w jednej z najlepszych agencji reklamowych w regionie świętokrzyskim
  • Możliwość rozwoju swoich kompetencji zawodowych oraz zdolności przywódczych
  • Samodzielne stanowisko menedżerskie
  • Do tego mamy też dobrą kawę, zgrany team, możliwość rozwoju i przyjemny klimat.

ZAPRASZAMY DO SIMPLY CREATIVE

Prezentacja firmy

JESTEŚMY AGENCJĄ KREATYWNĄ.Zajmujemy się projektowaniem wizerunku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta