Cyclad Sp. z o.o.

Account Manager

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Konsulting, Praca Sprzedaż - Account Management

Informacje o projekcie:

  • Branża: IT & Business Consulting
  • Lokalizacja: Katowice- centrum + zdalnie
  • Rodzaj zaangażowania: rozwój biznesu i obsługa klientów na terenie południowej Polski
  • Elastyczny harmonogram pracy: praca od poniedziałku do piątku, 8 h (8.00-18.00)
  • Wymagany język angielski - poziom C1
  • Wymagane prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za rozwój sprzedaży rozwiązań informatycznych na terenie południowej Polski
  • Uczestnictwo w rozwoju biznesu na rynkach międzynarodowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Analiza potrzeb Klienta i dopasowanie najlepszego modelu usług
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami firmy
  • Negocjowanie warunków współpracy i finalizowanie sprzedaży
  • Monitorowanie rynku i identyfikowanie nowych możliwości rozwoju biznesu
  • Współpraca z klientem wewnętrznym pod kątem realizowanych projektów
  • Reprezentowanie organizacji na zewnątrz (eventy, konferencje, etc.)

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w sprzedaży projektów i usług w tym consultingowych w branży IT
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne
  • Entuzjazm, komunikatywność, samodyscyplina, przedsiębiorczość w działaniu
  • Silna orientacja na realizację wymiernych celów biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka francuskiego będzie dużym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub inną dowolną formę współpracy
  • Wynagrodzenie podstawowe+ kwartalny system premiowy
  • Rozwój w firmie o międzynarodowym charakterze i kulturze
  • Prywatną opiekę medyczną z pakietem rodzinnym, pakiet Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.