Opis stanowiska pracy

Jesteśmy producentem nowoczesnych rozwiązań do zabezpieczania danych, które są dostępne w Europie, Hong Kongu oraz Australii. Oczywiście sprzedajemy także w Polsce, choć często spotykamy się ze stwierdzeniem, że w naszym kraju sprzedaż backupu jest trudna i długotrwała. Dlatego postawiliśmy sobie nowy cel - chcemy wyposażyć resellerów w narzędzie, które pozwoli im dużo prościej oferować backup i czerpać z tego szybkie zyski. Poszukujemy więc najlepszych handlowców, z którymi wspólnie zrealizujemy ten cel.

Na czym ma polegać Twoja rola?
• Wspólnie z nami będziesz rozwijać Xopero Platform na rynku polskim oraz za granicą.
• Codziennie będziesz kontaktować się z potencjalnymi partnerami: małymi resellerami, sprzedawcami rozwiązań IT, firmami świadczącymi outsourcing IT. Twoim celem będzie nawiązanie z nimi współpracy.
• Zostaniesz ekspertem od bezpieczeństwa danych.

Czy ta praca jest dla Ciebie?
• Chcesz w końcu sprzedawać produkt, który działa i ułatwia innym prowadzenie biznesu?
• Chcesz pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie, gdzie każdy ma takie same szanse rozwoju?
• Chcesz pracować w otoczeniu zdolnych i zmotywowanych ludzi, u boku których zdobędziesz bezcenne doświadczenie?
• Potrafisz dobrze wykorzystać czas pracy i jesteś dobrze zorganizowany?
• Prowadzenie rozmów i odpisywanie na maile w języku angielskim nie jest dla Ciebie wyzwaniem a szansą na doskonalenie języka?
• Chcesz pracować z ludźmi, którzy tworzą zgrany zespół (w pracy i po pracy)?
• Lubisz spotkania przy kawie i piwie? Mini golfa? Żaglówki?

Co oferujemy?
• Pracę w firmie, która w ciągu ostatnich 12 miesięcy zwiększyła swoje zyski trzy krotnie i weszła na cztery nowe rynki zagraniczne.
• Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania.
• Formę współpracy dopasowaną do Twoich potrzeb (UoP lub B2B).
• Możliwość dalszego rozwoju pod opieką doświadczonych specjalistów.
• Niezbędne narzędzia pracy (laptop i telefon służbowy).
• Pracę w najfajniejszej części Gorzowa, blisko Warty i świetnych restauracji.
Miejsce pracy: Gorzów Wlkp.

Prezentacja firmy

Producent systemu do archiwizacji danych online

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż, Praca IT - Project Management, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi