Cyclad Sp. z o.o.

Account Manager

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gdańsk

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Jesteśmy międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ICT, zajmującą się outsourcingiem rozwiązań HR, usług informatycznych oraz specjalistów IT. Poszukujemy energicznej i aktywnej osoby na stanowisko account managera, która wesprze nasz nowy oddział w Gdańsku.

Opis stanowiska:
• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na terenie północnej Polski i za granicą
• Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami firmy
• Negocjowanie warunków współpracy i finalizowanie sprzedaży
• Monitorowanie rynku i identyfikowanie nowych możliwości rozwoju biznesu
• Współpraca z klientem wewnętrznym pod kątem realizowanych projektów
• Wsparcie w procesie rekrutacji i zatrudniania Specjalistów na potrzeby prowadzonych projektów
• Reprezentowanie organizacji na zewnątrz (eventy, konferencje, etc.)

Wymagania:
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Doświadczenie w sprzedaży usług outsourcingu IT i/lub usług rekrutacji IT
• Znajomość lokalnego rynku
• Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów i relacji biznesowych
• Wysokie umiejętności negocjacyjne
• Orientacja na osiąganie celów biznesowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Znajomość języka niemieckiego/ francuskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie
• Międzynarodowe środowisko pracy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Premie handlowe uzależnione od osiągniętych rezultatów
• Benefity takie jak karta Multisport, prywatna opieka medyczna, możliwość nauki języków obcych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.