Opis stanowiska pracy

Poszukujemy Account Managera, który zbuduje relacje handlowe z najlepszymi restauracjami w Wielkopolsce. Dlatego, jeżeli Potrafisz sprzedawać, lubisz ludzi i bezpośrednią komunikację - to jest to praca dla Ciebie.

Jako nasz pracownik będziesz zobowiązany do:

- pozyskiwania klientów,
- budowania i podtrzymywania relacji z klientami,
- sprzedaży produktów HapHap,
- troski o zadowolenie klientów,
- ciągłej analizy rynku i konkurencji,
- kreatywnego działania,
- ciągłego kontaktu z zespołem zlokalizowanym w siedzibie firmy,
- podejmowania działań wpływających na rozwój firmy w oparciu o własne pomysły i informacje zwrotne klientów.

Wymagania

Czego oczekujemy od Ciebie?

- łatwości w rozmowie w języku angielskim,
- otwartości, łatwości w nawiązywaniu kontaktów z drugim człowiekiem,
- doświadczenia w sprzedaży B2B oraz B2C,
- motywacji do ciągłego pozyskiwania nowych klientów,
- zainteresowania gastronomią, kuchniami świata, nietypowymi produktami z naszej oferty.

Prezentacja firmy

Holendersko- polska spółka HapHap powstała w październiku 2013 roku. Od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
3 miesiące, później umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
narzędzia niezbędne do pracy, miesięczna prowizja od obrotów
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management