Account Manager z Językiem Rosyjskim

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla innowacyjnej, międzynarodowej firmy z pogranicza finansów i nowych technologii poszukujemy Kandydatów na stanowisko Account Managera.

Account Manager z Językiem RosyjskimMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Współpraca z kluczowymi Klientami, konsekwencja i dbałość o partnerską współpracę;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Partnerami Biznesowymi;
  • Przygotowywanie założeń produktowych;
  • Monitorowanie rynku oraz praca nad rozwojem nowo wprowadzanych produktów;
  • Organizacja i koordynacja procesów sprzedażowych, również w zakresie przygotowania ofert oraz umów;
  • Koordynowanie działań marketingowych.

Wymagania:

  • Minimum 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży ubezpieczeniowej, finansowej, telekomunikacyjnej lub nowych technologii;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i rosyjskiego (warunek konieczny);
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o współpracę;
  • Realne możliwości rozwoju;
  • Szkolenia wdrożeniowe i zestaw startowy;
  • Pakiet pozapłacowych benefitów: opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie grupowe;
  • Owoce dla pracowników.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.