Account Manager / Specjalista ds. Sprzedazy i Obsługi Klienta

BAS Kreacja

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

BAS Kreacja - poszukujemy Accounta.
Praca w znanej agencji reklamowej wśród pozytywnie nastawionych ludzi.
Umowa o pracę.

Zadania:
Obsługa klientów w zakresie produktów marketingowych, w tym sprzedaż artykułów promocyjnych, takich jak gadżety, artykuły promocyjne, poligrafia, odzież firmowa, elektronika oraz wszelkiego rodzaju usługi powiązane (btl). Więcej o firmie na naszych stronach www, po wpisaniu do wyszukiwarki BAS Kreacja.

Zapraszamy tez na nasz Instagram!

Wymagania

Udokumentowane sukcesy w obszarze sprzedaży i/lub obsługi klientów korporacyjnych (mile widziana znajomość rynku gadżetów i innych produktów promocyjnych).
Znajomość technik sprzedaży i/lub zagadnień poligraficznych.
Uśmiech telefoniczny i pozytywna energia.

Do aplikacji prosimy dołączać opis dotychczasowych doświadczeń zawodowych.

Prezentacja firmy

BAS Kreacja to wiodący dostawca usług marketingowych BTL w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management