Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży / Handlowiec

BAS Kreacja

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa BAS Kreacja, lider branży z ponad 20 letnim stażem na rynku - poszukuje Account Managera do pracy w centrum Warszawy.

Oferujemy:

  • Pracę w wiodącej agencji reklamowej, wśród pozytywnie nastawionych ludzi.
  • Bardzo dobre warunki pracy.
  • Pewność zatrudnienia na umowę o pracę.

Praca polega na obsłudze klientów korporacyjnych w zakresie ich potrzeb marketingowych, w tym na sprzedaży produktów promocyjnych, takich jak gadżety, poligrafia, odzież eventowa, firmowa, robocza, elektronika z brandingiem oraz wszelkiego rodzaju usługi powiązane (btl). Więcej na naszych stronach www, po wpisaniu do wyszukiwarki BAS Kreacja praca.

Wymagania

  • Udokumentowane sukcesy w obszarze obsługi klientów korporacyjnych (mile widziana znajomość rynku gadżetów i innych produktów promocyjnych).
  • Znajomość technik sprzedaży i/lub zagadnień poligraficznych.
  • Umiejętność tworzenia ofert i prezentacji produktowych.
  • Uśmiech telefoniczny i pozytywna energia.

Mile widziane:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą aplikuj.

Prezentacja firmy

BAS Kreacja to wiodący dostawca usług marketingowych BTL w Polsce... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta