Account Manager/ Specjalista ds. reklamy

Visual Effect

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Kim jesteśmy?

Visual Effect to stabilna firma od ponad 8 lat działająca na rynku reklamowym. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę nośników Outdoor i Indoor.

Zachowując wysokie standardy realizujemy kampanie reklamowe dla lokalnych klientów i ogólnopolskich marek.

Zadania:

  • aktywne pozyskiwanie Klientów (sektor B2B)
  • budowanie/ utrzymywanie długotrwałych relacji z pozyskanymi i powierzonymi Klientami
  • doradztwo w zakresie planowania i realizacji kampanii reklamowych
  • współpraca z pozostałymi działami firmy, wspieranie zespołu w codziennych zadaniach

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta B2B - preferowana branża reklamowa
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • zdolności analityczne i negocjacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy
  • wytrwałość, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Co oferujemy:

  • praca w nowoczesnej firmie o wysokich standardach biznesowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + prowizja ze sprzedaży
  • niezbędne narzędzia pracy, miła atmosfera i świeża kawa

Prezentacja firmy

Jesteśmy stabilną firmą działającą od ponad 10 lat na rynku rekla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Obsługa klienta