Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/10/2018.

ACCOUNT MANAGER - Ostrawa

Ostarwa, zagranica

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy działającej w obszarze sprzedaży usług finansowych, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

ZADANIA:

• Zarządzanie portfolio Klientów firmy
• Kontakt z Klientem oraz udzielanie wszelkich informacji ułatwiających inwestowanie na rynku walutowym ( analizy finansowe, analizy techniczne, wiadomości rynkowe )

WYMAGANIA:

• Biegła znajomość języka polskiego
• Doświadczenie w sprzedaży ( warunek konieczny ) - mile widziane w branży usług finansowych
• Komunikatywność
• Doświadczenie w obsłudze klienta
• Umiejętność negocjacji i pracy zespołowej

NASZ KLIENT OFERUJE:

• Możliwość skorzystania z dofinansowania dojazdu do pracy
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjny system premiowy
• Szkolenia
• Bogate zaplecze świadczeń dodatkowych
• Pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Ostrawy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy:
Pierwsza na 3 miesiące
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.200,00 zł - 9.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
podstawa + prowizja
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Obsługa klienta