Account Manager - Katowice

Znany Lekarz

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

U nas będziesz odpowiedzialny za:

wyszukiwanie potencjalnych partnerów (lekarzy),
nawiązywanie współpracy z lekarzami,
budowanie relacji oraz zaangażowania partnera w produkt,
raportowanie w bazie danych,
współpracę z innymi działami,
realizowanie celów sprzedażowych.

Wymagania

Jeśli:

masz za sobą minimum rok doświadczenia w sprzedaży,
potrafisz uważnie słuchać, wiesz co to badanie potrzeb klienta i umiesz wczuć się w sytuację rozmówcy,
jesteś silnie nastawiony na realizację celów, również tych związanych z własnym rozwojem zawodowym,
posiadasz prawo jazdy kat.B i lubisz pracę w ruchu,
jeżeli 100% realizacji celu to dla Ciebie za mało,
To jest to praca właśnie dla Ciebie!

Mile widziane:
-doświadczenia w pracy z lekarzami.

Co oferujemy w zamian?

pełne szkolenie wstępne,
umowę o pracę,
atrakcyjną podstawę (minimum 2500 zł netto) + system prowizyjny + opcje na udziały po 3 miesiącach,
niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer),
elastyczne godziny pracy (forma pracy zdalnej),
zadaniowy tryb pracy - liczą się Twoje wyniki,
wewnętrzne i zewnętrzne warsztaty, konferencje i szkolenia,
bezpłatne zajęcia języka angielskiego,
pakiet medyczny,
kreowanie swojej kariery w firmie,
szansę rozwijania międzynarodowego produktu medycznego.

Prezentacja firmy

ZnanyLekarz, czyli? <br/> <br/>Jesteśmy największym serwisem internetowy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne