Account Manager/Jr. Account Manager

Hays Poland

Poznan, dolnośląskie

Hays Poland

Poznan
Poznan
NR REF.: 1132884

Dla naszego Klienta, producenta sprzętu laboratoryjnego, poszukujemy osoby na stanowisko Account Manager/ Jr. Account Manager.

Lokalizacja Kandydata: województwo wielkopolskie/ dolnośląskie. Wymagane jest wykształcenie około biologiczne/chemiczne. W procesie Klient rozpatrzy zarówno osoby z 2-3 letnim doświadczeniem w sprzedaży sprzętu analitycznego, jak i Kandydatów z doświadczeniem w pracy w laboratorium. Oczekujemy znajomością języka angielskiego na poziomie min B2, gotowości do pracy w terenie, samodzielności oraz motywacji.

Zadania: pozyskiwanie nowych klientów z branży Life Sciences i aktywna sprzedaż portfolio firma, analizowanie rynku i identyfikacja nowych możliwości biznesowych, monitorowanie i raportowanie działań konkurencji w danym segmencie, organizacja i uczestnictwo w lokalnych kongresach i warsztatach, przeprowadzanie szkoleń produktowych, przygotowywanie materiałów promocyjnych i szkoleniowych.

Oferujemy: możliwość rozwoju zawodowego, dodatkowe benefity pozapłacowe oraz wszystkie narzędzia pracy, rozbudowany pakiet szkoleniowy, pracę w małym, zgranym zespole.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy