Account Manager - branża usługowa

Devire

Poznań, wielkopolskie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Poznań

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy medialnej, poszukujemy obecnie handlowców na stanowisko Account Managera.

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych Klientów biznesowych wśród specjalistycznych wydawnictw biznesowych
  • praca na dużej, stałej bazie danych Klientów i dbanie o prawidłowy rozwój relacji biznesowych
  • przygotowywanie ofert zgodnie z zapotrzebowaniem Klienta, doradztwo i analiza jego aktualnych potrzeb
  • tworzenie materiałów promocyjnych, oraz ich promowanie
  • współpraca z innymi organizacjami branżowymi

Czego wymagamy u Kandydatów?

  • 2-letniego doświadczenia w sprzedaży B2B - branża usług, lub produktów premium
  • Znajomość branży logistycznej i utrzymania ruchu - mile widziana
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • Umiejętności sprzedażowych i kreatywnego myślenia

Co oferuje nasz Klient?

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premię za zrealizowanie celów sprzedażowych
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Możliwość pracy w nowoczesnym biurze i przyjaznej atmosferze
Devire Devire Devire Devire