ManpowerGroup Sp. z o.o.

Account Executive

Miejsce pracy: Wrocław, Oława, Wałbrzych

Oferta:

  • Długofalowe zatrudnienie w międzynarodowej firmie z branży transportowej
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (m. in., auto służbowe)
  • Pracę na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego
  • Jasno określoną ścieżkę kariery
  • Rozbudowany pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług w kanale B2B
  • Doświadczenie w branży transportowej będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Proaktywność, nastawienie na rezultat

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Pozyskiwanie klientów usług krajowych i międzynarodowych z sektora SME
  • Rozwój oraz obsługa bieżących klientów
  • Realizacja lokalnej, krajowej i globalnej strategii sprzedaży
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Współpraca z innymi działami firmy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy