Account Executive

Grupa Sarigato

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy grupą spółek specjalizującą się w wąskich segmentach rynku reklamy online.

W skład Grupy Sarigato wchodzą:

  • Sarigato - Agencja Performance i Agencja Kreatywna
  • Sataku - największa w PL sieć reklamy wideo / rich media
  • Yintaro - agencja marketingu wyłącznie B2B
  • Fundacja Sarigato - autor najpopularniejszej w PL akcji pomagania bezdomnym Psiakom "Karmimy Psiaki" oraz "Szkoły 3.0", w której uczymy programowania Dzieci z domów dziecka

Rośnie nasz zespół, ilości briefów i realizowanych kampanii. Dlatego poszukujemy doświadczonego Account Executive do Sarigato (agencja performance) w warszawskim biurze.

Z Twojej strony:

  • Masz min. roczne doświadczenie na stanowisku Accounta w sieci reklamowej, agencji reklamowej, domu mediowym itp.
  • Ogarniasz performance marketing
  • Budujesz luźne i towarzyskie relacje
  • Rozglądasz się za miejscem, w którym dostaniesz naprawdę dużo swobody i odpowiedzialności
  • Jesteś osobą samodzielną i masz masę pozytywnej energii

Z naszej strony:

  • Przede wszystkim bardzo dobre portfolio produktów i usług (nie jesteśmy agencją robiącą strony internetowe). Wpisz na YT „showreel Sataku” i zerknij, na jakość tego co robimy.
  • Praca przy projektach dla znanych brandów z wielu branż (Warner Bros, Mercedes, RedBull, Audi, Samsung, Panasonic, Coca-Cola, Porsche, Microsoft, Intel...). Z naszych usług korzysta 6/7 banków z WIG30 oraz 9/10 najpotężniejszych firm motoryzacyjnych wg Forbesa.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet sportowy
  • Lekcje angielskiego w biurze
  • Skrzynie świeżych owoców w biurze
  • Normalni przełożeni ogarniający marketing i technologię
  • Zaangażowany i młody zespół, na którym można polegać na 110%
  • Imprezy firmowe (na wakeboard, "na jedno", urodziny itp.)
  • Praca w szybko rozwijającej się Grupie. Należymy do grona 50 najszybciej rozwijających się spółek w Europie Środkowej wg Deloitte
  • Możliwość angażowania się w akcje naszej Fundacji

Prezentacja firmy

Po pierwsze: <br/> <br/>My też nie lubimy pracy w korporacji. Bardzo nam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja