Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • bieżąca współpraca i obsługa Klientów
  • budowa trwałych relacji biznesowych z Klientami
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań, analiza konkurencji
  • osobisty nadzór nad przygotowaniem kluczowych rekomendacji i związanych z nimi prezentacji dla Klientów
  • analiza efektywności działań – planowanie i realizacja budżetów
  • prowadzenie warsztatów, prezentacji i edukowanie klientów

OFERUJEMY:

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę dla znanych marek
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bliską współpracę z mediami przy powstających kampaniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy

Wymagania

OCZEKIWANIA:

  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodyscyplina i umiejętność pracy w partnerskim środowisku
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość z zakresu planowania mediów będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane doświadczenie w pracy w domu mediowym

Prezentacja firmy

Simple Marketing Consulting to połączenie pasji i bogatego doświadczenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Obsługa klienta