Opis stanowiska pracy

Kompleksowa obsługa powierzonych projektów:

  • Nadzór nad realizacją projektów i ich ewaluacja;
  • Bezpośredni kontakt i budowanie relacji z Klientem;
  • Ścisła współpraca z działami Strategii, Kreacji, DTP;

Wymagania

  • Doświadczenie w realizacji projektów przeznaczonych do druku (skład katalogów, gazetek), zdobyte w agencji reklamowej;
  • Zdolności komunikacyjne;
  • Umiejętność budowania relacji z współpracownikami i Klientem;
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy i czasu pracy zespołu;
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i pracy pod presją czasu;
  • Dokładność, zwracanie uwagi na szczegóły;
  • Zaangażowanie;

Prezentacja firmy

U nas najważniejszy jest człowiek, jego wiedza, doświadczenie, po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Obsługa klienta, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Praca dla studenta