HRO Personnel

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Account Executive

Numer Referencyjny: AE/U/09/2019

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres zadań:

• Utrzymywanie kontaktów biznesowych z obecnymi kontrahentami oraz tworzenie więzi biznesowych z nowymi partnerami;

• Przygotowanie i realizowanie planu wejścia na rynek nowego produktu/usługi;

• Badanie potrzeb i oczekiwań klienta w celu przygotowania strategii sprzedaży oraz planowania długofalowego rozwoju produktu/usług firmy;

• Badania zadowolenia klientów, usuwanie problemów zgłaszanych przez kontrahentów;

• Przygotowanie raportów z kampanii, monitorowanie działań konkurencji;

• Kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu;

• Współpraca z międzynarodowym teamem z siedzibą w Amsterdamie.

Wymagania:

• 2-5 letnie doświadczenie w rozwoju nowych firm, doradztwie, sprzedaży B2B lub sprzedaży technologii;

• Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu b. dobrym (min. B2/C1);

• Dyplom ukończenia studiów licencjackich;

• Umiejętność ustalania priorytetów w działaniach sprzedażowych i terminowej realizacji;

• Wiedza z zakresu prowadzenia negocjacji;

• Szczerość, systematyczność, zaangażowanie i nastawienie na cel to cechy, które opisują Cię najlepiej.

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o pracę tymczasową (umowa na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia);

• Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, składające się z wysokiej podstawy + premii;

• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

• Międzynarodowe środowisko pracy.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.