Opis stanowiska pracy

                                              SKYCONCEPT

Jesteśmy agencją specjalizującą się w kreacji narzędzi wykorzystywanych w marketingu nieruchomości.Od początku naszej obecności na rynku tworzymy rozwiązania dedykowane branży RE. Doświadczenie i znajomość rynku to efekt wieloletniej współpracy z liderami sektora nieruchomości, w tym wiodącymi firmami deweloperskimi i konsultingowymi w Europie i na świecie.Filarami naszych działań są trzy obszary: IT, multimedia i content. W każdym z nich powstają projekty o różnych celach i środkach wyrazu.Umiejętność połączenia działań koncepcyjnych z technologią i realizacją multimediów pozwala nam tworzyć kompleksowe rozwiązania, które odpowiadają na potrzeby naszych Partnerów.

Co będziesz robił/a?

  • Pozyskiwał/a klientów korporacyjnych z rynku nieruchomości
  • Budował/a relacje z klientami i bezpośrednio współpracował/a z nimi
  • Przygotowywał/a kosztorysy i harmonogramy
  • Koordynował/a pracę działów agencji (Kreacja, IT, Produkcja)
  • Przygotowywał/a prezentacje sprzedażowe
  • Tworzył podsumowania projektów

Co oferujemy?

  • Stabilną pracę w młodym zespole
  • Możliwość pracy z największymi firmami z rynku nieruchomości
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania swoich obowiązków (laptop, telefon)
  • Pakiet medyczny Medicover
  • Biuro w dogodnej lokalizacji w Warszawie
  • Słodkie wtorki, wyjazdy i wiele innych!

Wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w agencji reklamowej/ interaktywnej lub software house
  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży (B2B – mile widzialne)
  • Umiejętność zarządzania złożonymi projektami
  • Umiejętność organizowania pracy zespołu oraz skrupulatność w jej wykonywaniu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dostępność w zakresie wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość rynku nieruchomości (mile widziane)
  • Zainteresowanie nowymi technologiami (mile widziane)

Prezentacja firmy

SkyConcept jest dynamicznie rozwijającą się firmą, działającą na rynku n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management