Account Development Representative

Piwik PRO

Wrocław, dolnośląskie

Piwik PRO

Od: Piwik PRO
Miejsce pracy: Wrocław

Piwik PRO to spółka produktowa założona przez ekspertów z dziedziny AdTech i MarTech, rozwijających customowe aplikacje dla klientów pod marką Clearcode. Dostarczamy zaawansowane technicznie rozwiązania dla marketerów (analityka internetowa, zarządzanie tagami na stronach, personalizacja treści na stronach www oraz w aplikacjach mobilnych, zarządzanie danymi o użytkownikach i retargeting), skrojone pod indywidualne potrzeby klientów biznesowych.

Nasze główne produkty implementowane są w wersjach On-Premises (self-hosted, PaaS) i Cloud (SaaS), a każdy z nich zgodny jest z regulacjami dotyczącymi ochrony prywatności i bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zapewnieniu naszym partnerom pełnej kontroli nad danymi. Jesteśmy zaufanymi partnerami zwłaszcza dla instytucji rządowych oraz firm z branż, w których bezpieczeństwo danych jest kluczowe – wśród naszych klientów znajdziesz m.in. Komisję Europejską i rząd Kanady oraz światowe korporacje finansowe i działające na rynku telekomunikacyjnym.

Twoje zadania:

  • Kwalifikacja i prowadzenie leadów z inbound marketingu
  • Docieranie do potencjalnych klientów przez działania outboundowe
  • Prowadzenie spotkań z osobami decyzyjnymi po stronie klientów i identyfikacja ich potrzeb biznesowych
  • Zarządzanie i prowadzenie prospektów w celu wygenerowania możliwości sprzedaży

Wymagania:

  • 1-2 lata doświadczenia sprzedażowego w biznesie technologicznym (software house – usługi) z naciskiem na inbound skupiony na krajach nordyckich i/lub zachodniej Europy
  • Świetna, zdobyta w praktyce, znajomość narzędzi wspierających outbound
  • Biegły angielski i świetne umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność zarządzania czasem, wyznaczania priorytetów i pracy w ściśle określonych deadline’ach
  • Praktyczna znajomość Salesforce’a, HubSpota bądź innej platformy CRM
  • Doświadczenie agencyjne i orientacja w obszarze marketingu będzie dużym plusem

Poza tym musisz być:

  • Zorientowany na wynik, proaktywny i mieć spore pokłady wewnętrznej motywacji
  • Chętny do pracy w naszym cudownym biurze we Wrocławiu

Możemy obiecać:

  • Elastyczne formy współpracy
  • Wynagrodzenie na poziomie 3500 – 4500 zł netto na fakturze (B2B) + premie
  • Pakiet narzędzi rozwojowych, jak: biblioteczka firmowa, regularne firmowe eventy z prelekcjami, spotkania grup tematycznych (technologicznych i branżowych)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • MultiSportKartę lunchową
  • Niezapomniane imprezy i wyjazdy integracyjne
  • Pracę w unikatowej atmosferze (cenimy sobie nieformalne relacje)