Absolwent Politechniki – Młodszy inżynier w dziale zarządzania produkcją

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Twoje przyszłe zadania:

  • Planowanie produkcji oraz nadzór nad realizacją planu
  • Udział w pracy nad optymalizacją procesów produkcyjnych
  • Współpraca przy wprowadzaniu nowych projektów i produktów
  • Poszukiwanie rozwiązań problemów i wprowadzenie udoskonaleń
  • Współpraca z innymi wydziałami, m. in. zakupami, magazynem, itd.

Co powinieneś mieć lub umieć?

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika, Inżynieria Produkcji, Mechanika i Budowa Maszyn)
  • Znajomość zagadnień związanych z organizacją procesów produkcyjnych, logistyką, utrzymaniem ruchu
  • Teoretyczne przygotowanie w zakresie zarządzania projektowego
  • Zmysł techniczny, umiejętność pracy ze schematem technicznym będą dużym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole i wysokie zdolności komunikacyjne (kontakt z zarządem, specjalistami innych działów oraz pracownikami produkcji)

A co nasz Klient jest gotów zaoferować Tobie?

  • Pracę w rozwijającej się dynamicznie firmie z dużymi możliwościami rozwoju i samorealizacji
  • Dobre wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne do pracy narzędzia

Oferta dotyczy pracy stałej. Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania.

Numer referencyjny: APMI/1/2019/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.