Absolwent Matematyki/Fizyki/Modelowania

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1098450

Dla naszego Klienta, wiodącej firmy produkcyjnej o prestiżowej marce zlokalizowanej w okolicach Sosnowca/Dąbrowy Górniczej, w związku z dalszym rozwojem działu modelowania procesów przemysłowych, poszukujemy Absolwenta Matematyki/Fizyki/Modelowania.

Zakres obowiązków
  • tworzenie modeli procesów przemysłowych oraz ich wdrażanie
  • praca w środowisku Matlab
  • analizy statystyczne
  • tworzenie algorytmów
  • prowadzenie badań i symulacji

Wymagania:
  • wyższe wykształcenie o profilu: Matematyka/Fizyka/Modelowanie Procesów
  • dobra znajomość programu Matlab
  • szeroka wiedza z obszaru probabilistyki
  • znajomość języka C/ C++/ C# w stopniu umożliwiającym modelowanie procesów
  • znajomość narzędzi statystycznych
  • komunikatywny poziom języka angielskiego

Oferujemy:
  • specjalistyczne stanowisko w międzynarodowej, prestiżowej organizacji
  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet benefitów
  • możliwość udziału w ciekawych projektach i dalszego rozwoju zawodowego

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland