Absolwenci z językiem francuskim/włoskim/niemieckim

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta z branży finansowej, poszukujemy osób znających angielski oraz inny język europejski, do podjęcia pracy na stanowiskach z obszaru finansów i księgowości.

Absolwenci z językiem francuskim/włoskim/niemieckim Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Praca w jednym z działów księgowych AP/AR/GL/Fund,
  • Dbałość o poprawność i terminowość transakcji finansowych
  • Utrzymywanie kontaktu z międzynarodowymi klientami
  • Przygotowywanie raportów finansowych
  • Stała współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • Motywacja do rozwoju zawodowego w obszarach finansowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość niemieckiego, francuskiego lub włoskiego (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów/księgowości lub pierwsze doświadczenie zawodowe w tym obszarze będzie atutem
  • Umiejętność efektywnej komunikacji i otwartość na pracę zespołową
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Merytoryczne szkolenie wdrożeniowe
  • Wsparcie ze strony przełożonych w zapoznaniu się ze środowiskiem pracy
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach językowych, podnoszących wiedzę, oraz rozwijających kompetencje miękkie
  • Możliwość wykorzystania języków obcych w codziennej pracy w międzynarodowym środowisku
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.