Absolwenci z biegłym językiem niemieckim

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-26-51400

Naszym klientem jest światowy lider w obszarze obsługi klienta, który w związku z rozwojem struktur poszukuje kandydatów posługujących się biegle językiem niemieckim, zainteresowanych podjęciem pracy w międzynarodowym środowisku.

Miejsce pracy: centrum Katowic

Zakres obowiązków:
- kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientami niemieckimi (native speakerzy)
- rejestracja w systemie oraz rozwiązywanie problemów związanych z posprzedażową obsługą Klienta
- dbanie o wysokie standardy obsługi

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
- dobra znajomość obsługi komputera
- gotowość do podjęcia pracy w Katowicach

Korzyści:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczny grafik pracy
- atrakcyjny pakiet polecający
- możliwości rozwoju w strukturach firmy
- pakiet szkoleń wdrażających
- benefity pozapłacowe (karta sportowa, prywatna opieka medyczna)

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta