Absolewnt/ka do działu zakupów - Sosnowiec

Katowice, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, zajmującej się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik działu zakupów

Zadania:

- archiwizacja dokumentów,

- obsługa systemu komputerowego,

- kontakt z dostawcami,

- współpraca z rożnymi działami firmy.

Wymagania

Naszym Pracownikom oferujemy:

- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin

- szkolenia

- stabilność zatrudnienia

- możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego oraz pakietu Multisport na preferencyjnych warunkach

- otwarte i przyjazne środowisko pracy

Od Kandydatów i Kandydatek oczekujemy:

- dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku,

- mile widziana obsługa pakietu Office oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego w piśmie.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji