Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

ABB Operator wózka widłowego PREMIE ZA POLECENIE

Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki, Łódź, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Poddębice, Ozorków

Oferujemy:

  • 400 brutto premii za każdego poleconego pracownika, który przepracuje min. 1 miesiąc (ilość osób polecanych przez jedną osobę jest nieograniczona)
  • umowę o pracę tymczasową (możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta po okresie próbnym)
  • możliwość wzięcia udziału w bezpłatnych kursach podnoszących kwalifikacje
  • atrakcyjne wynagrodzenie (w tym 40% dodatku do zmiany nocnej, premie roczne)
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie Klienta

Obowiązki:

  • umiejętne i sprawne transportowanie materiałów
  • właściwa i terminowa realizacja zadań
  • bezpieczne i zgodne z przepisami operowanie wózkiem widłowym

Wymagania:

  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych, wydane przez UDT
  • motywacja do podjęcia stałego zatrudnienia
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 3 - zmianowym

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aktualnego CV lub aplikowanie osobiście w siedzibie biura Adecco w Łodzi.

Numer referencyjny: OWW/AL/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.