Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

3rd Line Support Specialist

Wrocław, dolnośląskie

Workforce Logiq

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos z główną siedzibą w Orlando jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie jak i w USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 210 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje ponad 200 klientów w 17 krajach.

Poszukujemy: 3rd Line Support Specialist

Obowiązki:

  • wstępna, ogólna analiza systemu i przedstawianie wysokopoziomowych pomysłów na rozwiązanie błędów
  • praca nad rozwiązywaniem błędów zgłaszanych przez klientów oraz pracowników wewnętrznych
  • współpraca z zespołami z Polski, Szwecji, Chin, Korei, Japoni, USA, Kanady, Australi itd.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Informatyki bądź pokrewne
  • Wiedza i umiejętności w zakresie metod projektowania i inżynierii SW
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: GIT, Gerrit, Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka C (warunek konieczny)
  • Zrozumienie architektury komputera i systemów operacyjnych
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Wysokie umiejętności priorytezowania zadań oraz wysoki stopień asertywności

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę bądź B2B (własna działalność gospodarcza)
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Programy rozwoju zawodowego

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of workforce management solutions... that help organizations achieve greater management and financial control of their workforce and talent supply chains. Workforce Logiq's award-winning solutions, including its vendor-neutral Managed Services Program, enable procurement and human resources to improve visibility into contingent labor spend and talent pools, effectively manage and optimize contingent workforce program performance, and mitigate risks. Headquartered in Orlando, Workforce Logiq has global operations in the Americas, Europe, and Asia.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości