3rd Line Support Specialist

Workforce Logiq

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

ZeroChaos z główną siedzibą w Orlando jest globalnym liderem w dziedzinie dostarczania usług konsultingowych i zasobów ludzkich. Posiadamy biura zarówno w Europie jak i w USA. Pomagamy w zatrudnieniu pracowników na stałe nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. ZeroChaos w obecnym kształcie posiada ponad 210 000 pracowników oraz konsultantów projektowych i obsługuje ponad 200 klientów w 17 krajach.

Poszukujemy: 3rd Line Support Specialist

Obowiązki:

  • wstępna, ogólna analiza systemu i przedstawianie wysokopoziomowych pomysłów na rozwiązanie błędów
  • praca nad rozwiązywaniem błędów zgłaszanych przez klientów oraz pracowników wewnętrznych
  • współpraca z zespołami z Polski, Szwecji, Chin, Korei, Japoni, USA, Kanady, Australi itd.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Informatyki bądź pokrewne
  • Wiedza i umiejętności w zakresie metod projektowania i inżynierii SW
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami: GIT, Gerrit, Linux
  • Bardzo dobra znajomość języka C (warunek konieczny)
  • Zrozumienie architektury komputera i systemów operacyjnych
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
  • Wysokie umiejętności priorytezowania zadań oraz wysoki stopień asertywności

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczne formy zatrudnienia: umowa o pracę bądź B2B (własna działalność gospodarcza)
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Programy rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Workforce Logiq, formerly ZeroChaos, is a global provider of work... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości