Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 10/12/2018.

3PM Supply Planner

Poznań, wielkopolskie

HAYS Sales & Marketing

Opis stanowiska pracy

Poznań
NR REF.: 1112972

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko 3PM Sypply Plannera.

Do zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie zarządzanie zapasem wyrobu gotowego od zewnętrznych dostawców, planowanie dostaw wyrobów gotowych, reagowanie na bieżące i przyszłe braki wyrobu gotowego, ścisła współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie ustalania optymalnego planu produkcji, ścisła współpraca w zakresie planowania z wewnętrznymi partnerami biznesowymi, zarządzanie danymi podstawowymi wyrobów gotowych, monitorowanie dostępnych mocy produkcyjnych dostawców w krótkim średnim i długie horyzoncie, reagowanie na obecne i przyszłe braki komponentów u dostawców.

Od kandydata oczekujemy min. 4-letniego doświadczenia zawodowego w pracy na stanowisku planisty dostaw yrobu gotowego, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, znajomości systemu SAP oraz APO, wykształcenia wyższego kierunkowego, umiejętności logicznego myślenia, zorientowanie na myślenie procesowe, efektywność oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

Dywizja skupia się na wyszukiwaniu najlepszych kandydatów z dziedziny marketingu,... sprzedaży i logistyki. Swoją ofertę kierujemy do firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, sieci handlowych, sieci elektro, operatorów logistycznych, a także firm z sektora RTV/AGD.
Dywizja HAYS Sales & Marketing to zespół doświadczonych konsultantów, dla których najważniejsza jest dobra komunikacja z Klientem i skuteczność działań.
Naszymi Klientami są międzynarodowe korporacje oraz firmy lokalne. Wspieramy w rekrutacjach agencje reklamowe i public relations, agencje badania rynku i opinii oraz firmy świadczące usługi marketingu bezpośredniego. Naszym celem jest pozyskiwanie najlepszych specjalistów oraz menedżerów z sektorów, w których działamy. Nasi Klienci mogą również liczyć na aktualne dane na temat zmian i sytuacji na rynku pracy. Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
Konsultanci HAYS Sales & Marketing dzięki stałemu kontaktowi z kandydatami są w stanie szybko odpowiedzieć na potrzeby Klientów na dynamicznie zmieniającym się rynku pracy.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Logistyka