3/4 etatu - Konsultant ds. Obsługi Klienta – Nowa stawka

Work Service S.A.

Łódź, łódzkie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Łódź

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do:
Konsultant ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Łódź/Bałuty

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

* Obsługa Klientów w trybie połączeń przychodzących
* Dopasowanie ofert do potrzeb Klienta
* Kompleksowa obsługa w zakresie rozliczania faktur oraz usług aktywnych na koncie klienta
* Rozpatrywanie zgłoszeń klienta
* Realizowanie zleceń złożonych przez Klientów

CZEGO OCZEKUJEMY?

* Sprawnej obsługi komputera
* Pozytywnego nastawienia w relacjach z Klienta
* Zaangażowania w realizację celów/zorientowania na cel i rezultat
* Dyspozycyjności (system pracy zmianowy)

CO OFERUJEMY?

* Szkolenie z profesjonalnym Trenerem
* Ciągłe wsparcie i opiekę merytoryczną w trakcie pracy
* Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
* Pracę na ¾ etatu od godziny 16:00
* Konkurencyjne wynagrodzenie
* Udział w szkoleniach
* Obecność Koordynatora Work Service S.A. w miejscu świadczenia pracy
* Konkursy sprzedażowe
* Premię za polecenie nowego pracownika
* Możliwość skorzystania z pakietu MultiSport, ubezpieczeń grupowych oraz benefitów naszych partnerów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.